Please rotate your device to portrait mode.

Apartamenty Marcinkowskiego 8

Tylko 15 apartamentów…

Oferujących niepowtarzalną atmosferę

Witaj w swoim nowym domu!

Wybierz swoje własne, niepowtarzalne otoczenie

Marcinkowskiego 8 to miejsce o wyjątkowej atmosferze. Jest ona efektem połączenia wyjątkowej lokalizacji, starannego i przemyślanego remontu oraz luksusowego charakteru, jakim odznacza się projekt architektoniczny budynku. Naszym priorytetem na etapie projektowym było sprawienie, aby ta wyjątkowa atmosfera zawitała również do wszystkich 15 apartamentów dostępnych na 5 kondygnacjach naziemnych budynku. Aby to uzyskać, staraliśmy się zachować i wyeksponować jego historyczne korzenie. Najwyraźniejszą cechą apartamentów położonych w tym zabytku jest wysokość pomieszczeń oraz duża powierzchnia okien zapewniające wrażenie dużych, jasnych, otwartych przestrzeni. Stolarka okienna swoim stylem stanowi wierne odwzorowanie oryginału sprzed ponad 110 lat, mimo iż została wyprodukowana zgodnie z aktualnymi technologiami.

Zdajemy sobie sprawę, że współczesne apartamenty muszą być w pełni dopasowane do wymagań mieszkańców. Dlatego nasz dedykowany zespół projektantów wnętrz, rzemieślników i artystów z Panda Studio jest gotowy, aby zaprojektować i urzeczywistnić miejsce, które będzie doskonale Wam odpowiadać.

Marcinkowskiego 8. Wyjątkowe apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu!

Marzysz o mieszkaniu innym niż wszystkie? Takim, w którym czas płynie wolniej, a Ty możesz napawać się jego piękną aranżacją i niepowtarzalnym klimatem? Miejscem, gdzie historia łączy się z innowacjami w harmonijny sposób – po to, abyś Ty czuł się tu wyjątkowo? Jeśli tak, odkryj niepowtarzalne apartamenty we Wrocławiu przy ul. Marcinkowskiego 8. To inwestycja z duszą, która już wkrótce może stać się także Twoim domem. ..więcej

Marcinkowskiego 8 to nowe mieszkania we Wrocławiu usytuowane w ponad 100-letniej, kompletnie odrestaurowanej kamienicy. W budynek, który powstał w 1902 roku tchnęliśmy nowe życie – szanując jego historię i secesyjną architekturę, a jednocześnie wprowadzając nowoczesne rozwiązania technologiczne dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa. Tak powstały najbardziej wyjątkowe apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu. Miejsce, gdzie przestrzeń i wyrafinowany styl łączą się z innowacjami na miarę XXI wieku.

Marcinkowskiego 8 to apartamenty w centrum Wrocławia stworzone z myślą o wymagających

Ponad 100 lat historii zobowiązuje. Kamienica przy skrzyżowaniu ulic Karola Marcinkowskiego i Ludwika Pasteura została ufundowana przez znanego wrocławskiego złotnika – J. Schlossarka. Jego artystyczną duszę widać było doskonale w niepowtarzalnych zdobieniach – płaskorzeźbach i innych detalach, które można podziwiać na frontowej, południowej fasadzie budynku. Tworząc w tym miejscu sto lat później nowoczesne apartamenty we Wrocławiu, uszanowaliśmy tradycję i charakter tego miejsca.

Staranny remont kamienicy odbył się z dbałością o utrzymanie jej ponadczasowego stylu, który kojarzy się z epoką, w której życie toczyło się innym, spokojniejszym rytmem. To, dlatego do wykończenia fasad zastosowaliśmy zbliżone do oryginalnych kolory, odnowiliśmy jej zdobienia i wstawiliśmy okna, które – choć spełniają wyśrubowane standardy XXI wieku – przyjęły formę imitującą tę z poprzedniego stulecia.

Nie tylko fasada kamienicy przy Marcinkowskiego 8 zachwyca wyrafinowanym stylem. Równie pięknie prezentują się części wspólne i mieszkania w śródmieściu Wrocławia. Przestronne, rozświetlone i stylowe – w zależności od wybranej aranżacji, (którą możemy powierzyć w ręce doświadczonych architektów wnętrz z Panda Studio) apartamenty we Wrocławiu na sprzedaż mogą stać się przestrzeniami w stylu francuskim, włoskim, a nawet postmodernistycznym. Pewnym jest, że oddadzą Twój charakter i idealnie dopasują się do tego, o czym marzysz.

Nowe mieszkania we Wrocławiu w historycznej oprawie

Przy Marcinkowskiego 8 historia łączy się z innowacjami. Dlatego renowacja, choć pozwoliła wydobyć oryginalny charakter ponad 100-letniej kamienicy – odbyła się zgodnie z obowiązującymi obecnie standardami budowlanymi. Dzięki temu oferowane przez nas apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu:

 • gwarantują wysoki komfort termiczny – dzięki precyzyjnej izolacji fundamentów, ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych i stropów, a także wyjątkowo szczelnym drewnianym oknom,
 • zachwycają piękną i trwałą fasadą – przy jej wykończeniu zastosowano starannie wyselekcjonowane, odporne na czynniki pogodowe materiały,
 • oferują ponadstandardową wysokość, której nie zapewnią żadne nowe mieszkania we Wrocławiu w nowo wybudowanych obiektach – to idealna szansa na stworzenie niezwykłych aranżacji,
 • wyposażone są w nowoczesne instalacje – elektryczną, grzewczą oraz wodną i kanalizacyjną, dla maksymalnej wygody.

Mieszkania w centrum Wrocławia przy Marcinkowskiego 8 to również:

 • wyjątkowa lokalizacja – w otoczeniu innych zabytkowych budynków, w kameralnej okolicy, blisko bulwarów nadodrzańskich i terenów zielonych, a jednocześnie w pobliżu ścisłego centrum miasta,
 • komfort i bezpieczeństwo – gwarantują je: kompletnie przebudowana klatka schodowa z windą, instalacja video-domofonowa czy cicha i nowoczesna winda,
 • kameralna atmosfera – w kamienicy oferujemy tylko 15 przestronnych apartamentów rozlokowanych na 5 kondygnacjach od parteru aż po poddasze.

Marcinkowskiego 8 – tu czekają najbardziej wyjątkowe apartamenty na sprzedaż we Wrocławiu. Skontaktuj się i już dziś wybierz to oryginalne miejsce na swój nowy dom!

Wybierz jedno z poniższych pięter, aby zobaczyć dostępne apartamenty lub skorzystaj z wyszukiwarki.

Ładowanie danych...

 • Czwarte Piętro
  2/3 dostępne
 • Trzecie piętro
  0/3 dostępne
 • Drugie piętro
  1/3 dostępne
 • Pierwsze piętro
  1/3 dostępne
 • Parter
  2/3 dostępne

Wyszukiwanie apartamentów

m2 m2

Idź do góry