Please rotate your device to portrait mode.

Apartamenty Marcinkowskiego 8

Witajcie na Marcinkowskiego 8!

Nasza inwestycja już w sprzedaży!

Marcinkowskiego 8 to starannie odrestaurowany, zabytkowy budynek mieszczący 15 apartamentów o wyjątkowym charakterze. Przywrócony do dawnej świetności i wzbogacony o nowoczesne rozwiązania, zapewnia urzekającą przestrzeń dla wymagających. Dzięki doskonałej lokalizacji w pobliżu zarówno terenów rekreacyjnych jak i obiektów biznesowych, to doskonały adres dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni, by żyć aktywnie w spokojnym otoczeniu.

Wiadomości

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami, które dotyczą naszej inwestycji.

Marcinkowskiego 8 laureatem konkursu „Piękny Wrocław”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że projekt Marcinkowskiego 8 został doceniony przez komisję tegorocznej, jubileuszowej XXV edycji konkursu „Piękny Wrocław”.

http://www.wroclaw.pl/konkurs-piekny-wroclaw-25-edycja

dyplom

Marcinkowskiego 8 na portalu Facebook 1.07.2014

Z przyjemnością informujemy, że moga już Państwo śledzić postęp prac budowlanych na terenie naszej inwestycji na portalu Facebook. Fanpage naszej inwestycji będzie zawierał również informacje o okolicy oraz ciekawostki dotyczące tego wyjątkowego obiektu. Link do profilu inwestycji znajdą Państwo poniżej:

www.facebook.com/marcinkowskiego8

Rozpoczęcie prac budowlanych 8.10.2012

Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj rozpoczęliśmy prace budowlane w obrębie naszej inwestycji. Mają one na celu przywrócenie tego wyjątkowego budynku, położonego w centrum Wrocławia, do dawnej świetności. Jednocześnie zostanie on wyposażony w nowoczesne udogodnienia oraz dostosowany do współczesnych przepisów dotyczących bezpieczeństwa oraz norm budowlanych.

Otrzymanie pozwolenia na budowę 26.09.2012

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Umożliwia nam ono rozpoczęcie prac budowlanych w obiekcie w najbliższym czasie. Nasza kamienica powróci do pierwotnego, imponującego stanu po 110 latach od jej wzniesienia na rogu ulicy Karola Marcinkowskiego i Wybrzeża Ludwika Pasteura.

Idź do góry